Про нас

Хтось кладе цеглу, а хтось зводить храм. Для нас кухар — це творець, який створює щось більше, ніж просто їжу. Це і розширення кругозору, і виховання культури споживання, — це нова якість життя. Ми мріємо, щоб здорових і щасливих людей ставало все більше, а кухарі приходили на кухню тільки для того, щоб творити!
Процесс замешивания теста
Полегшити роботу шеф-кухарям

У SigNature ми віримо, що любов і натхнення роблять страви ще смачнішими. Тому ми обрали продукти, які самі добре знаємо і любимо — хумус, тахіні, піту і фалафель, — та готуємо їх так, як це роблять у нас на батьківщині в Ізраїлі. Наша мета — забезпечити українські заклади кращими продуктами левантійської кухні!

Від нашої кухні – до вашої

Всі продукти ми виробляємо на власному заводі під Києвом. Це місце сили, де ми готуємо для українських закладів ніжний хумус, замішуємо і випікаємо піту. До вас приїжджають вже готові пасти і суміші в зручних боксах, ніби на вас працює невидимий помічник. Саме так — ми беремо на себе підготовчу роботу, щоб ви займалися найважливішим!

Подача хумуса
SigNature — готові підписатися під кожним словом на упаковці
  • Перший принцип нашої компанії — це чесність перед клієнтами
  • Другий — використання тільки натуральних продуктів
  • Звідси і назва SigNature — в ній натуральність інгредієнтів і наша відповідальність за якість продукції!

Безмежна творчість

Як простота геніальної ідеї, продукти левантійської кухні дають безмежний простір для фантазії. Вони створені з рослинних інгредієнтів, не містять консервантів і домішок, тому мають чистий смак, з яким легко і приємно експериментувати. Ви отримуєте якісну основу для кулінарних шедеврів!

SigNature — це початок нескінченної творчості, шлях до авторської кухні, в якій втілиться ваш унікальний почерк майстра!